Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

DEVÄŤ – Príbeh Ďatľovovej výpravy

Úvod DOTERAZ SME VYDALIDEVÄŤ – Príbeh Ďatľovovej výpravy
 

DEVÄŤ – Príbeh Ďatlovovej výpravy


Chceli pokoriť horu Otorten, no ich púť skončila pod Cholatčachľom, domorodcami nazývanom Mŕtva hora. Našli ich v snehu v spodnej bielizni alebo len chabo oblečených so zohavenými telami a tvárami.


 

Ako a prečo umreli?


 

Jeden z najväčších rébusov v moderných dejinách Ruska, známy ako Záhada Ďatlovovej výpravy, zostáva aj napriek snahe vedeckých expertov a amatérskych nadšencov nevyriešená a námetom pre všemožné konšpirácie.


 

V tejto knihe je daná udalosť spracovaná beletristicky, a to tak, ako ju doteraz nepriblížil nikto: Očami Ziny a Rustema, samotných aktérov výpravy, spoznáte skupinu deviatich mladých ľudí, ich sny, túžby, radosti aj starosti, nasadnete do vlaku vo Sverdlovsku, poputujete Uralskou divočinou, budú vám krehnúť prsty a obchádzať vás zimomriavky a hrôza.


 

Ba dostanete sa ešte ďalej - až k posledným okamihom ich života...


Staň sa aj ty súčasťou príbehu
a získaj knihu medzi prvými s podpisom autorky!

KNIHA JE V TLAČI A POSIELAME PO 16. 9. 2022.

 

 

Button objednat

 

 

Mini charakteristiky hlavných hrdinov

 

 

Hlavny hrdinovia pribehu

 

O autorke

 

Erika Jarkovska

Erika Jarkovská


Autorka a majiteľka vydavateľstva Enribook.

 

Prvú knihu vydala v roku 2015. Odvtedy sa na knižnom trhu etablovala ako autorka historických dobrodružno-romantic-kých a spoločenských príbehov z prostredia Severnej Ameriky 18. až 20. storočia.

Dielo Deväť - Príbeh Ďatlovovej výpravy je jej jedenástym - prelomovým -, pustila sa ním totiž do spracovávania nového knižného žánru.. Žánru katastroficko-dobrodružno-mysteriózneho.

 

Erika Jarkovská sa narodila v Martine, detstvo prežila v Tirčeku uprostred Kremnických vrchov, študovala chémiu v Banskej Štiavnici, žije a pracuje vo Zvolene. V detstve sa prejavovala skôr výtvarne, až v zrelom veku objavila čaro písanej tvorby, ktorej dovtedy bola oddaná len ako čitateľka. Prvá kniha jej vyšla v roku 2015.

 

Viac info o autorke TU >

 

Získajte knihu medzi prvými!

Objednajte si ju v predpredaji a získajte ju s podpisom.

 

Button objednat

 

 Po kliknutí na "predobjednajte knihu tu" budete presmerovaní na náš formulár, kde vyplníte všetky údaje potrebné k objednávke. Následne vám prídu od nás inštrukcie k uhradeniu predobjednávky. Knihu s venovaním na dobierku neposielame.