Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Historický román zachytávajúci roky 1899 - 1953 o dramatickom osude karpatských Nemcov na Slovensku - skutočných autorkiných predkoch, žijúcich v obci Turček

Úvod ÚVOD OBJEDNAJ SI knihu NEMECKÁ KRV medzi prvými!
 

 

 

Získaj knihu medzi prvými s venovaním

a podpisom autorky!

KNIHA JE V TLAČI A POSIELAME JU PO 15. 9. 2024.

 

Button objednat

 

 Po kliknutí na "predobjednajte knihu tu" budete presmerovaní na náš formulár,

kde vyplníte všetky údaje potrebné k objednávke.

Následne vám prídu od nás inštrukcie k uhradeniu Vašej predobjednávky.

Knihu na dobierku neposielame. 

 

O autorke

 

ERIKA JARKOVSKÁ


Autorka a majiteľka vydavateľstva Enribook.

 

Prvú knihu vydala v roku 2015. Odvtedy sa na knižnom trhu etablovala ako autorka historických dobrodružno-romantických a spoločenských príbehov z prostredia Severnej Ameriky 18. až 20. storočia.

Posledné dielo Deväť - Príbeh Ďatlovovej výpravy (2022) bolo jej jedenástym - prelomovým -, pustila sa ním totiž do nového knižného žánru, tzv. dobrodružno-mysteriózneho.

 

Erika Jarkovská sa narodila v Martine, detstvo prežila v Turčeku uprostred Kremnických vrchov, študovala chémiu v Banskej Štiavnici, žije a pracuje vo Zvolene. V detstve sa prejavovala skôr výtvarne, až v zrelom veku objavila čaro písanej tvorby, ktorej dovtedy bola oddaná len ako čitateľka. V roku 2016 založila vlastné vydavateľstvo. Doteraz v ňom pomohla na svet vyše 80. titulov.