Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

CENNÍK SLUŽIEB

Úvod CENNÍK SLUŽIEB


Aby ste si vytvorili orientačnú predstavu o cene služby, ktorá vás zaujala v sekcii služby vydavateľstva, prepočítajte si svoj text do normostrán (NS). Prepočet je jednoduchý:


počet znakov textu (službu na zistenie ich počtu nájdete na lište Wordu alebo Open Office: Nástroje/Celý dokument/slová-znaky) vydeľte číslom 1800.CENNÍK Lektorácia textu: jednotná cena 30 eur 

                               ukážka 1 NS upraveného textu 15 eur


Jazykové úpravy: gramatické 1,00 euro/1NS

                gramatické + štylistické 1,50 eura/1NS


Predtlačové úpravy: zalomenie textu s rozsahom do 300 NS 100 eur

s rozsahom nad 300 NS 170 eur

výroba obálky paušálne 70 eur


Poznámka: ak bude autor text po zalomení ešte dotvárať, je to, pravdaže, možné (i keď by sme boli radšej, keby nie), ale za túto službu si účtujeme + 50 eur k už predchádzajúcemu zalomeniu.

 

Všetky ceny sú uvedené s DPH.Cenu služieb vieme po dohode s autorom prispôsobiť podľa náročnosti vami zaslaného textu, pričom pod pojmom náročnosť rozumieme, ako sa v ňom dokážeme zorientovať, koľko gramatických či štylistických chýb obsahuje a či sa s ním preto budeme zaoberať. Svoje rozhodnutie vám oznámime mailom.


Služby spojené s VÝROBOU KNIHY - príprava textu pred zalomením a jeho korektúry po zalomení, výroba obálky, tlač, počet kusov a iné služby (napr. aj marketing a predaj) - budú závisieť od vašej predstavy a dohodneme ich individuálne mailom, telefonicky alebo na osobnom stretnutí. Radi sa s vami zoznámime a poradíme vám, s čím budete potrebovať. Pošleme vám Postup spolupráce, aby ste vedeli, ako budeme postupovať pri výrobe vašej knihy a Rámcovú zmluvu s podmienkami spolupráce, aby ste mali presnú predstavu, za čo zaplatíte. Konečné podmienky a výslednú cenu výroby vašej knihy alebo len časť služieb, ktoré si vyberiete z našej ponuky, presne vymedzíme v Dodatku k rámcovej zmluve.

 

 

Ak vás naše služby zaujali, alebo ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na

kontakt@enribook.skVeríme, že pri výrobe VAŠEJ VYSNÍVANEJ KNIHY budete s našimi službami spokojní.

Urobíme maximum pre to, aby ste boli

:-)