CENNÍK SLUŽIEB

Úvod CENNÍK SLUŽIEB


Aby ste si vytvorili orientačnú predstavu o cene služby, ktorá vás zaujala v sekcii služby vydavateľstva, prepočítajte si váš text do normostrán (NS). Prepočet je jednoduchý:


počet znakov vášho textu (službu na zistenie ich počtu nájdete na lište vášho Wordu alebo Open Office: Nástroje/Celý dokument/slová-znaky) vydeľte číslom 1800.CENNÍK


Lektorácia textu: jednotná cena 30 eur 

                                ukážka 1 NS upraveného textu 15 eur


Jazykové úpravy: gramatické korektúry 1,00 euro/1NS

                gramatické + štylistické korektúry 1,50 eura/1NS


Predtlačové úpravy: zalomenie textu 100 eur

výroba obálky 50 eur


Všetky ceny sú uvedené s DPH.


POZNÁMKA: cenu služby vieme po dohode prispôsobiť podľa náročnosti vami zaslaného textu, pričom pod pojmom náročnosť rozumieme, ako je upravený, ako sa v ňom dokážeme zorientovať, koľko chýb gramatických či štylistických obsahuje a či sa s ním preto budeme zaoberať. Oznámime vám to mailom.


Služby spojené s VÝROBOU KNIHY - príprava textu pred zalomením a jeho korektúry po zalomení, výroba obálky, tlač, počet kusov a iné služby (napr. aj marketing a predaj) - budú závisieť od vašej predstavy a dohodneme ich individuálne mailom, telefonicky alebo na osobnom stretnutí. Radi sa s vami zoznámime a poradíme vám, s čím budete potrebovať. Pošleme vám Rámcovú zmluvu s podmienkami spolupráce, aby ste mali presnú predstavu, za čo zaplatíte. Konečné podmienky a výslednú cenu výroby vašej knihy alebo len časť služieb, ktoré si vyberiete, presne vymedzíme v Dodatku k rámcovej zmluve, individuálne "ušitom" na vaše požiadavky.


 


Ak vás naše služby zaujali, alebo ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na

kontakt@enribook.skVeríme, že pri výrobe VAŠEJ VYSNÍVANEJ KNIHY budete s našimi službami spokojní.

Urobíme maximum pre to, aby ste boli

:-)